نمایندگی واتر پمپ لیفتراک تویوتا


یدک راه لیفتراک نمایندگی پخش واتر پمپ لیفتراک تویوتا

استفاده از ماشین لیفتراک بیشتر در مکان هایی صورت می گیرد که ساخت و ساز انجام می شود. شما به عنوان فردی که از این ماشین استفاده می کند باید به خوبی با انواع قطعات لیفتراک آشنایی داشته باشید. این ماشین به راحتی و در کمترین زمان می تواند بسیاری از مصالح و وسایل که ساختمانی می باشد را بلند کرده و به هر مکانی که مایل هستید منتقل نماید. بیشترین استفاده ای که از این ماشین می شود در انبارها است که وسایل بسیار زیادی را می تواند جابجا کند.
شاخک ها یکی از مهمترین و اصلی ترین قطعات لیفتراک می باشند که بالاتر از خود دستگاه می روند و وسایل روی آن را می توانند در سطح بسیار بالایی قرار دهند. این ویژگی ماشین موجب شده است که افراد به راحتی از طریق آن بتوانند وسایل و مصالح زیادی را درون کامیون ها قرار دهند. ماشین لیفتراک موتورهای متنوعی دارد که بهتر است به خوبی با انواع موتورهای لیفتراک آشنایی داشته باشید و برخی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم. برای خرید قطعات لیفتراک به سایت مراجعه کنید.
انواع قطعات لیفتراک
یکی از مهمترین و اصلی ترین قسمت های قطعات لیفتراک موتور درون آن می باشد. در واقع باید بداندی موتور همیشه یکی از مهمترین قسمت های ماشینه به شمار می رود. موتور تامین کننده قدرت و گشتاور ماشین می باشد که کاربرد بسیار زیادی دارد. امروزه از سوخت های متنوعی برای به کار انداختن انواع لیفتراک استفاده می شود. به طور معمول سوخت های به کار رفته شده درون آن برقی، فسیلی یا گازی می باشد. برخی از مهمترین و اصلی ترین موتورهای درون این ماشین عبارت است از :
یکی از اصلی ترین قطعات لیفتراک موتور دیزلی می باشد که بیشتر روی آن دسته از ماشین هایی که در فضای باز کار می کنند نصب می شود. در واقع باید بدانید از آنجایی که این ماشین ها در محیط بسته نمی باشد بخار اگزوز آن و ذرات دیزل که درون موتور وجود دارد را به محیط باز می دهد. این موتورها آلودگی هم اگر داشته باشند در بیرون خطری برای سلامتی افراد ایجاد نمی کنند.
از دیگر انواع موتورهایی که به عنوان قطعات لیفتراک شناخته می شود و روی این ماشین نصب می شود موتور دوگانه سوز است. این دسته از انواع موتورها به وسیله گاز مایع و بنزین کار می کنند و به همین دلیل در محیط های باز و بسته شما می توانید از آن استفاده کنید. قیمت هر یک از انواع آنها بسیار مناسب تر از نمونه های دیگر می باشد. موتور درونی این ماشین ها صدا ندارد و به همین دلیل اگر در فضای بسته هم مورد استفاده قرار گیرد افراد را آزار نمی دهد. آلایندگی درون موتور این دستگاه نسبت به نوع دیزلی بسیار کمتر است و به همین دلیل شما با خیالی آسوده می توانید از آن در محیط بسته استفاده کنید. میزان اشتباه و سرعت جابجایی آن بسیار بالا می باشد و به همین دلیل در بین انواع ماشین لیفتراک این دسته از موتورها محبوبیت زیادی دارد. برای اطلاع از فروش قطعات لیفتراک کوماتسو به سایت مراجعه کنید.
از دیگر قطعات لیفتراک موتور برقی می باشد که این نمونه از موتورها به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته می شوند. آنها اصلا دود نمی کنند و هیچ آلایندگی را هم در بر ندارند. اندازه آنها نسبت به مدل های دیگر که بیان کردیم کوچک تر است و به همین دلیل شما به راحتی می توانید این نمونه از لیفتراک ها را به راحتی جابجا کنید. هزینه شارژ باتری آن نسبت به بنزین و گاز بسیار به صرفه تر می باشد و شما می می توانید هر زمان که به آن نیاز داشتید آن را شارژ کره و استفاده کنید.

تهییه کردن قطعات لیفتراک اورجینال و اصلی با قیمت مناسب همیشه چالش برانگیز بوده است.
هزینه های ناشی از تعمیر و قطعات لیفتراک گاها میتواند با استفاده از قطعات بی کیفیت و غیر اصلی چند برابر شود و یا به دلیل استاندارد نبودن قطعات لیفتراک غیر اصلی باعث خرابی قطعات همجوار مربوط به همان قطعه شود و هزینه های سنگینی را روی دست مشتری بگذارد.

لوازم یدکی لیفتراک بر اساس برند
واحد قطعات لیفتراک
تحت عنوان دیجی فورک لیفت با التزام به تامین قطعات تمام برندهای لیفتراک به واردات لوازم یدکی لیفتراک های صاحب برند دنیا به شرح ذیل اقدام نموده است .
قطعات لیفتراک کوماتسو (komatsu forklift spare part)
قطعات لیفتراک تویوتا (toyota forklift spare part)
قطعات لیفتراک هیوندای (hyundai forklift spare part)
قطعات لیفتراک هلی (heli forklift spare part)
قطعات لیفتراک دوو (daewoo forklift spare part)
قطعات لیفتراک لینده (linde forklift spare part)
قطعات لیفتراک نیسان (nissan forklift spare part)
قطعات لیفتراک کلارک (clark forklift spare part)
قطعات لیفتراک یوهانریش (jungheinrich forklift spare part)
شماره : ‌۰۹۱۲۷۷۱۹۸۹۲ خط مستقیم مسئول فروش تمامی اجناس لیفترا ک